Wiele banków w 1 miejscu

Infolinia
17 850 78 00

 

Nasze promocje

Promocja na lato

 

W trakcie letnich miesięcy pojawia się mnóstwo potrzeb finansowych. Nie tylko tych związanych z wyjazdami wakacyjnymi, ale i innych, choćby dotyczących mniejszych lub większych remontów domowych, zakupu wyposażenie szkolnego dla dzieci i młodzieży czy z zakupem nowego samochodu. Wiele osób wykorzystuje też letnie miesiące na podniesienie kwalifikacji zawodowych, udział w kursach językowych i różnorodnych szkoleniach.

 

Chcąc ułatwić Państwu realizację Waszych planów i zamierzeń, w rzeszowskim przedstawicielstwie Marketu Kredytowego Multika przygotowaliśmy specjalną, letnią ofertę pożyczek gotówkowych. Nasi pracownicy w krótkim czasie sprawdzą dla Państwa oferty pożyczek i kredytów w kilkunastu bankach i instytucjach finansowych, z którymi współpracujemy, dopasują je do Waszych oczekiwań i możliwości finansowych. Pomożemy załatwić niezbędne formalności, udzielimy bezpłatnych porad związanych z Państwa finansami. Szybko poznacie Państwo odpowiedź na pytanie, na jakich warunkach finansowych możliwa jest realizacja Waszych planów.

 

W letniej promocji proponujemy darmowe sprawdzenie Państwa historii w BIG, BIK oraz bezpłatną analizę zdolności kredytowej. Oferujemy pożyczki na specjalnych warunkach, z obniżonym oprocentowaniem i marżą, z minimum formalności. Nie pytamy na co zostaną przeznaczone pieniądze.

Szkoda tracić czas na zbieranie pojedynczych ofert w placówkach poszczególnych instytucji finansowych. U nas znajdziecie Państwo wiele atrakcyjnych ofert w jednym miejscu. Zaoszczędzony czas będziecie mogli wykorzystać wg własnego uznania.

 

Zachęcamy też do poznania pozostałych elementów naszej oferty. Są w niej atrakcyjne kredyty gotówkowe, hipoteczne, samochodowe, związane z działalnością gospodarczą i prowadzeniem gospodarstwa rolnego. Proponujemy także leasing maszyn, urządzeń, samochodów, zarówno nowych, jak i używanych oraz bezpieczne pożyczki pozabankowe (bez BIK).

 

Przez kilka lat działalności zapracowaliśmy na miano rzetelnych i sprawdzonych partnerów, którzy szybko i kompetentnie potrafią pomóc w rozwiązaniu problemów finansowych.

 

Kalkulator kredytowy

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!
pola oznaczone * są wymagane

Kursy walut

Kursy walut Notowanie z: 2019-04-19
USD 3,8051 0.13% 0.0049 zł
EUR 4,2802 0.03% 0.0012 zł
CHF 3,7557 0.08% 0.0029 zł
GBP 4,9479 0.01% 0.0004 zł

Nasi partnerzy

Odwiedź nas na Google+

Ta strona korzysta z cookies OK, rozumiem Więcej informacji