Wiele banków w 1 miejscu

Infolinia
17 850 78 00

 

Kredyty dla firm

Prowadząc działalność gospodarczą masz wiele problemów do rozwiązania, musisz podejmować wiele decyzji. Potrafimy profesjonalnie i skutecznie wesprzeć Cię w sprawach finansowych. Kredyt firmowy (np. kredyt obrotowy, kredyt inwestycyjny, kredyt samochodowy) nie ma tajemnic przed naszymi doradcami.

 

Kontaktując się z Doradcą Multiki masz zagwarantowaną profesjonalną obsługę w zakresie kredytów firmowych. Nasi Doradcy rzetelnie i profesjonalnie przedstawią Ci propozycje finansowe dla Twojej firmy. Proponujemy środki finansowe na utrzymanie płynności finansowej i rozwój firmy, mniejsze i większe inwestycje. Kredyt firmowy to skuteczny i prosty sposób na zwiększenie konkurencyjności, pokonanie konkurentów bądź przejściowych kłopotów.

 

Sprawdź co oferujemy w zakresie kredytów firmowych i wybierz propozycje kredytów firmowych najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb, możliwości Twojej firmy. Gwarantujemy przejrzyste procedury udzielania kredytów firmowych, minimum formalności, atrakcyjne warunki kredytowania różnego rodzaju potrzeb związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą oraz fachowe doradztwo naszych Pracowników w zakresie kredytów firmowych.

 

Kredyt firmowy za pośrednictwem Multiki to:

  • decyzja do 15 minut na postawie dowodu osobistego i informacji o dochodach,
  • wypłata możliwa nawet w dniu złożenia wniosku o kredyt,
  • długie okresy kredytowania, nawet do 180  miesięcy,
  • koszty kredytu stanowią koszty uzyskania przychodu,
  • minimum formalności - brak konieczności przedstawienia zaświadczeń z ZUS i US oraz zabezpieczeń majątkowych,
  • bezpieczeństwo – dzięki atrakcyjnemu ubezpieczeniu możesz chronić swoje zdrowie i życie oraz zabezpieczyć spłatę pożyczki,
  • duże kwoty kredytu: do 600.000 zł,
  • do 60 000 zł na oświadczenie o dochodach.

 

Ty wiesz jak prowadzić biznes. Nasi Doradcy wiedzą, jak Ci w tym pomóc. Przekonaj się, jak szybko i na jak korzystnych warunkach możesz zaciągnąć kredyt firmowy, by rozwinąć swój biznes.

 

 

Kalkulator kredytowy

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!
pola oznaczone * są wymagane

Kursy walut

Kurs walut Notowanie z: 2023-11-30
USD 3,9810 0.84% 0.0332 zł
EUR 4,3492 0.38% 0.0165 zł
CHF 4,5510 1.06% 0.0479 zł
GBP 5,0350 0.57% 0.0284 zł

Nasi partnerzy

Odwiedź nas na Google+

Ta strona korzysta z cookies OK, rozumiem Więcej informacji