Wiele banków w 1 miejscu

Infolinia
17 850 78 00

 

Współpraca

 

Nawiążemy współpracę w systemie partnerskim z firmami, osobami gotowymi rozpocząć działalność gospodarczą, które chcę oferować swoim klientom bardzo szeroką gamę produktów finansowych –  kredyty gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, firmowe. Poszukujemy partnerów w małych i średnich miastach. W trakcie współpracy zapewniamy wsparcie merytoryczne, szkolenia oraz obopólnie korzystne zasady rozliczania kosztów prowadzenia i realizacji działań promocyjnych.

Współpraca z marką Multika oznacza stabilizację finansową i nowe perspektywy rozwoju.

 

Nasze atuty

Proponujemy model biznesowy sprawdzony podczas kilku lat funkcjonowania na rynku. Istotą naszego modelu współpracy są partnerskie relacje, atrakcyjny system prowizyjny i wsparcie marketingowe, szkoleniowe.

Działając od 2005 r. zapracowaliśmy na miano kompetentnych i rzetelnych doradców finansowych. Klienci chwalą profesjonalizm naszych pracowników, nieustanne podnoszenie ich kwalifikacji i elastyczne podejście w kontaktach z klientami. Uznanie wzbudza przestrzeganie najwyższych standardów etycznych.

Zdobytymi doświadczeniami chętnie dzielimy się z naszymi partnerami, zarówno podczas codziennych kontaktów, jak i w trakcie szkoleń produktowych i sprzedażowych.

 

Nasze oczekiwania

Wymagamy nastawienia na realizację potrzeb i oczekiwań klienta, przekonania, że nigdy nie wie się wszystkiego i trzeba się nieustannie szkolić, podnosić swoje umiejętności. Jesteśmy doradcami, przewodnikami naszych klientów w skomplikowanym świecie finansów.

Doświadczenie w branży finansowej jest mile widziane, ale nie jest niezbędne.

 

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy nie boją się działać na wymagającym rynku finansowym, gotowi są wciąż się dokształcać, chcą rozwijać swoje firmy, przestrzegając przy tym wysokich standardów etycznych.

 

Zapraszamy do nawiązania kontaktu w dogodny dla Państwa sposób:

telefon: 17 850 14 98

e-mail: kliknij

i omówienia zakresu, zasad współpracy. Zapewniamy, że będzie ona korzystna i owocna.

 

Kalkulator kredytowy

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!
pola oznaczone * są wymagane

Kursy walut

Kurs walut Notowanie z: 2024-05-24
USD 3,9376 0.05% 0.0018 zł
EUR 4,2624 0.18% 0.0075 zł
CHF 4,3039 0.08% 0.0033 zł
GBP 5,0022 0.18% 0.0091 zł

Nasi partnerzy

Odwiedź nas na Google+

Ta strona korzysta z cookies OK, rozumiem Więcej informacji