Wiele banków w 1 miejscu

Infolinia
17 850 78 00

 

Kredyty dla rolników

  Prowadzenie gospodarstwa rolnego różni się od działalności zwykłej firmy. Dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę kredytową dla rolników.

 

   Specyfika funkcjonowania gospodarstwa rolnego wymusza specjalne podejście do współpracy z rolnikami, którzy potrzebują wsparcia finansowego. Doskonale rozumiemy, że w stosunku do nich nie można po prostu skopiować wzorów sprawdzonych w innych działach gospodarki. Przygotowany przez nas produkt finansowy dedykowany gospodarstwom rolnym umożliwia pozyskanie znacznego finansowania z przeznaczeniem na dowolny cel.

 

   O przeznaczeniu pieniędzy decyduje samodzielnie rolnik, bo to on najlepiej zna aktualną sytuację swojego gospodarstwa, jego najpilniejsze potrzeby. Pozyskane środki może więc wydać na zakup nawozów, środków pielęgnacji roślin czy materiału nasiennego, albo zainwestować w zakup narzędzi lub maszyn rolniczych, albo też przeznaczyć pieniądze na remont domu, urządzeń rolniczych. To tylko przykłady. Kredytobiorca ma bowiem pełną swobodę przy podejmowaniu decyzji.

 

   Z naszej oferty mogą też skorzystać osoby znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej.  Otrzymany kredyt mogą one przeznaczyć na uregulowanie najpilniejszych zobowiązań lub uporządkowanie finansów gospodarstwa.

 

   Kwota finansowanie może wynieść nawet 200.000 zł, a okres spłaty 120 miesięcy. Środki można pozyskać bardzo szybko, w oparciu o bardzo prostą procedurę kredytową uwzględniającą specyfikę działalności rolniczej. Wnioskodawca ma też wpływ na wysokość spłacanych rat. Są one ustalane z nim indywidualnie.

 

   Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego wniosku, wnikliwe jego rozpatrzenie i kompleksową obsługę. Szanujemy czas każdego naszego klienta i dążymy, by jak najszybciej mógł się poświęcić prowadzeniu firmy czy gospodarstwa rolnego, a nie tracił czas na wypełnianie dziesiątek stron formularzy.

 


 przelicz ratęWypełnij formularz

Kalkulator kredytowy

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!
pola oznaczone * są wymagane

Kursy walut

Kurs walut Notowanie z: 2023-11-30
USD 3,9810 0.84% 0.0332 zł
EUR 4,3492 0.38% 0.0165 zł
CHF 4,5510 1.06% 0.0479 zł
GBP 5,0350 0.57% 0.0284 zł

Nasi partnerzy

Odwiedź nas na Google+

Ta strona korzysta z cookies OK, rozumiem Więcej informacji