Wiele banków w 1 miejscu

Infolinia
17 850 78 00

 

Pożyczki pozabankowe

Niskie dochody czy „zła” historia w BIK-u nie muszą być przeszkodą w realizacji planów, spełnianiu marzeń. Proponujemy pożyczki pozabankowe (pożyczka bez BIK, kredyt bez BIK), których wysokość może wynieść nawet kilka tysięcy złotych.

 

Wiemy, że pożyczka na oświadczenie czy kredyt na oświadczenie, to ratunek dla wielu osób. Dlatego, w przeciwieństwie do banków, nie wymagamy wielu formalności. W naszej ofercie są też pożyczki bez BIK i kredyty bez BIK.

 

Przy udzielaniu pożyczek pozabankowych (pożyczka bez BIK, kredyt bez BIK, pożyczka na oświadczenie, kredyt na oświadczenie) formalności ograniczamy do minimum. Dzięki temu wybierając pożyczkę pozabankową z naszej oferty, masz szybko dostęp do potrzebnej Ci kwoty pieniędzy.

 

Do zaciągnięcia pożyczki na oświadczenie (kredytu na oświadczenie) wystarczy dowód osobisty, oświadczenie o dochodach i określenie kwoty pożyczki. Szybko ustalimy wysokość rat i okres spłaty pożyczki pozabankowej (pożyczki bez BIK, kredytu bez BIK) dopasowane do Twoich możliwości. U nas pożyczki na oświadczenie (pożyczki bez BIK) i kredyty na oświadczenie (kredyty bez BIK) załatwisz szybko i sprawnie.

 

Nie zwlekaj, nie zadręczaj się myślami skąd wziąć pieniądze! Wypełnij formularz, wyślij zapytanie, a nasz Doradca skontaktuje się najszybciej, jak to będzie możliwe i przedstawi Ci atrakcyjne warunki pożyczki pozabankowej.

 

Pożyczka bez BIK (kredyt bez BIG) nie niosą ze sobą żadnych zagrożeń, jeśli są zaciągane w renomowanej i rzetelnej firmie, a taką jest właśnie Multika. Pożyczki pozabankowe oferujemy od wielu lat i szczycimy się liczną rzeszą zadowolonych klientów, którym pożyczki bez BIK (kredyty bez BIK) pozwoliły rozwiązać kłopoty finansowe, pożyczki na oświadczenie (kredyty na oświadczenie)  umożliwiły szybką realizację planów.

Okres kredytowania w przypadku pożyczek pozabankowych (kredytów pozabankowych) wynosi od 6 do 60 miesięcy.

 

Kalkulator kredytowy

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!
pola oznaczone * są wymagane

Kursy walut

Kurs walut Notowanie z: 2024-05-24
USD 3,9376 0.05% 0.0018 zł
EUR 4,2624 0.18% 0.0075 zł
CHF 4,3039 0.08% 0.0033 zł
GBP 5,0022 0.18% 0.0091 zł

Nasi partnerzy

Odwiedź nas na Google+

Ta strona korzysta z cookies OK, rozumiem Więcej informacji