Wiele banków w 1 miejscu

Infolinia
17 850 78 00

 

Kredyty konsolidacyjne

Łącząc kilka kredytów w jeden (tzw. konsolidacja kredytów) możesz spłacać niższe raty, a w Twoim domowym budżecie pozostaną wolne środki na dowolny cel! Kredyt konsolidacyjny w Multice, to sposób na oszczędności w Twoich wydatkach.
 
Zaciągając kredyt konsolidacyjny nie musisz pilnować wielu terminów wpłat, myśleć o wysokości rat kilku kredytów gotówkowych. Oszczędzasz więc nie tylko pieniądze, ale i czas. Możesz go spożytkować na co tylko chcesz! Konsolidacja kredytów to oszczędność, więcej okazji do cieszenia się urokami i przyjemnościami życia.
 
Skontaktuj się z nami w sprawie znalezienie dla Ciebie atrakcyjnej propozycji kredytu konsolidacyjnego. Zrób to zwłaszcza wtedy, gdy spłacasz kilka kredytów gotówkowych zaciągniętych przed wielu laty. Zamiana kilku kredytów gotówkowych (tzw. konsolidacja kredytów) dzięki zaciągnięciu zobowiązania na nowych, korzystniejszych warunkach (tzw. kredyt konsolidacyjny) to sprawdzone i skuteczne rozwiązanie dla osób mających kłopoty ze spłatą obecnych kredytów gotówkowych, szukających oszczędności związanych z konsolidacją kredytów.
 
Wiemy, gdzie szukać korzystnych kredytów konsolidacyjnych. Doradzimy Ci, jak zamienić Twoje dotychczasowe kredyty na jeden tańszy (jak dokonać konsolidacji kredytów), pomożemy w załatwieniu wszelkich formalności związanych ze spłatą dotychczasowych kredytów gotówkowych i zaciągnięciem kredytu konsolidacyjnego i optymalnym dopasowaniu nowego kredytu (tzw. kredytu konsolidacyjnego) do Twoich możliwości finansowych.
 
Nasz kredyt konsolidacyjny pozwoli Ci zapomnieć o pętli kredytowej, śmiało spojrzysz w przyszłość. Kredyt konsolidacyjny ułatwia życie. Konsolidacja kredytów oznacza więcej czasu dla siebie i rodziny, więcej pieniędzy w domowym budżecie.
 

Kredyt konsolidacyjny za pośrednictwem Multiki to:

  • maksymalna kwota kredytu - do 250 000 zł,
  • okres kredytowania - od do 144 miesięcy,
  • wypłata kredytu na rachunek bankowy lub na poczcie (czek GIRO),
  • dodatkowa gotówka na dowolny cel,
  • bez zabezpieczeń i poręczycieli,
  • oprocentowanie od 5,2%,
  • prosty sposób na zmniejszenie sumy swoich rat nawet o 50%,
  • decyzja i wypłata nawet w ciągu tego samego dnia

 

      Dzięki nam zapomnisz o pętli kredytowej, śmiało spojrzysz w przyszłość.

 

Kalkulator kredytowy

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!
pola oznaczone * są wymagane

Kursy walut

Kurs walut Notowanie z: 2024-06-24
USD 4,0319 0.51% 0.0208 zł
EUR 4,3198 0.31% 0.0133 zł
CHF 4,5104 0.73% 0.0333 zł
GBP 5,1037 0.50% 0.0254 zł

Nasi partnerzy

Odwiedź nas na Google+

Ta strona korzysta z cookies OK, rozumiem Więcej informacji