Wiele banków w 1 miejscu

Infolinia
17 850 78 00

 

Warto wiedzieć

Banki w Rzeszowie

 

Banki w Rzeszowie w jednym miejscu

 

Poszukiwanie najlepszego kredytu dla siebie to trudne i czasochłonne zadanie. Trudno, bo każdy z nich przedstawia swoją ofertę w inny sposób. Czasochłonne, bo trzeba odwiedzić kilkanaście placówek. Nie wierzysz? To spróbuj odwiedzić tylko oddziały największych banków w Rzeszowie.

 

Każdy bank zachwala swoją ofertę jako najlepszą, najkorzystniejszą dla jego klientów. Nie inaczej czynią banki działające w Rzeszowie. „0% prowizji”, „Gwarancja najniższej raty”, „Pieniądze jednej raty wrócą do ciebie” – kuszą reklamy umieszczone na witrynach placówek banków w Rzeszowie, podobnie zresztą jak w całej Polsce. Jakby było mało tego szumu informacyjnego, to niemal wszystkie banki w Polsce, a więc także w Rzeszowie, mogą się pochwalić tytułem „Najlepszy bank” w jakiejś tam kategorii konkursu zorganizowanego przez redakcję pewnego pisma lub portalu. Chaosu informacyjnego dopełniają wpisy na najprzeróżniejszych forach internetowych, gdzie na ogół dominują głosy niezadowolonych klientów banków, także tych działających w Rzeszowie, czy na całym Podkarpaciu.

 

Jak więc wybrać najkorzystniejszy kredyt dla siebie, jak oddzielić prawdę od marketingowych haseł? Czy można wziąć tani kredyt bez bik? Rzeszów nie jest odosobnionym przypadkiem - skąd mamy wiedzieć, komu wierzyć, a czyje zapewnienia przyjmować z ostrożnością? Przeciętny klient nie podoła temu zadaniu samodzielnie, nie jest bowiem w stanie profesjonalnie ocenić tego, co oferują banki w Rzeszowie, porównać ich propozycji, bo w każdej są skomplikowane klauzule, szczegółowe warunki uzależniające wysokość oprocentowania czy prowizji, długość okresu kredytowania czy ocenę zdolności kredytowej od wielu czynników. Banki w Rzeszowie nie odbiegają pod tym względem niczym od europejskich i światowych standardów.

 

Pomocą w wyjściu z tego impasu służą doradcy finansowi, u których, w jednym miejscu, można poznać ofertę bardzo wielu banków działających w Rzeszowie. Jedną z tego typu instytucji jest Multika. Jej pracownicy na bieżąco śledzą to, co mają do zaproponowania banki w Rzeszowie, szczegółowo analizują warunki ich ofert. Profesjonalne przygotowanie, doświadczenie i wysokie standardy etyczne działania sprawiają, że doradcy zatrudnieni w Multice nastawieni są na prezentowanie ofert najkorzystniejszych z punktu widzenia swoich klientów, a nie banków w Rzeszowie.

 

Istota działalności doradców finansowych sprowadza się do wyboru oferty precyzyjnie dostosowanej do sytuacji finansowej i oczekiwań klienta. Na ogół doradca przedstawia klientowi 2-3 propozycje banków w Rzeszowie, wskazuje różnice między nimi, opisuje związane z nimi uwarunkowania i pomaga wybrać najkorzystniejszą ofertę dla klienta. Dzięki temu ma on pewność, że to on jest „wygranym”, bo korzysta z najlepszego produktu, a nie banki w Rzeszowie.

 

2014-10-21
Zobacz wszystkie

Kalkulator kredytowy

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!
pola oznaczone * są wymagane

Kursy walut

Kursy walut Notowanie z: 2019-06-19
USD 3,8104 0.02% 0.0007 zł
EUR 4,2673 0.10% 0.0042 zł
CHF 3,8157 0.15% 0.0058 zł
GBP 4,7888 0.32% 0.0152 zł

Nasi partnerzy

Odwiedź nas na Google+

Ta strona korzysta z cookies OK, rozumiem Więcej informacji